Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01.05.2024, 15:56

Головна » 2017 » Квітень » 28 » ЕКСКУРСІЯ
ЕКСКУРСІЯ

19 квітня учні НВК N12 під керівництвом вчителів Камінської Наталії Адамівни та Дзиги Людмили Миколаївни здійснили екскурсійну поїздку до м.Києва.

Під час поїздки школярі відвідали VII Всеукраїнський фестиваль писанок, що проходив у столиці в рамках Великодніх свят.

На фестивалі були представлені вражаючі колекції писанок. Зокрема, на Софійській площі був розташований справжній музей під відкритим небом, який складався з 374 робіт, виконаних у напрямку авторської писанки. На Володимирському проїзді діти мали змогу побачити біля 100 писанок у традиційному українському розписі. А на Михайлівській площі розмістилося дитяче містечко, де була розміщена колекція зі 111 писанок, створених наймолодшими учасниками фестивалю, а також велика кількість дитячих атракціонів.
Після відвідин фестивалю школярі побували у Київському зоопарку, де побачили представників найекзотичніших видів тварин: тигрів, левів, слона, крокодила, варанів, змій, верблюдів і багатьох інших. Та найбільш вражаючою для них стала зустріч з жирафами та горилою, яка колисала своє дитинча.
Завершення столичної поїздки традиційно для шкільних екскурсій відбулося в Макдональдсі.

Я впевнений у тому, що проведення подібних екскурсій сприяє розширенню кола інтересів школярів, вивчення флори та фауни не тільки нашої Батьківщини , а й світу , також долученню підростаючого покоління до української культури, народних звичаїв і традицій.
Велику подяку від імені учнів нашої школи хотілося б висловити вищезгаданим вчителям НВК та директору Коростенської туристичної агенції "Турист" Пригодській Марині Михайлівні за чудово організовану поїздку.
Від імені та за дорученням учнів Пашинський Гергій, учень 10 класу НВК 12

Переглядів: 378 | Додав: nvk12kor | Рейтинг: 0.0/0